iti dai seama
BIILL KAULITZ sa fie bunicul meu...bill...
mama...tare..
sa nu fie buniq k e km batran...un prieten..vecin..k sal pupi...
p guritza aia d aur a lui :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.03.2008
46KB
:limba:
06.03.2008
22.5KB
ce pot sa zic sunt de accord cu voi! :nod: :nod: :zzz: chiar daca ascult muzica lor nu sper al nimic si la nici o ontilnire cu ei.dar cu sinuciderea ai dreptate ella ;) fuck urasc cind cineva are dreptate :zzz: eu sunt una din alea care vor sa se sinucida =( =( shi cinstit sa zic am incercat deja de 5 ori insa nu mi se primeshte!iar ceea ce priveshte increderea in cineva sau inceva nu o mai am de aproximativ 3 ani!prietenii nu ma pot salva.acum sunt pe cale de a incerca din nou :( :( :( :( :( :( I LOVE DEAD!!!!
27.06.2008
9.7KB
am mai vazut-o pe tipa.nu cred k s-a uitat Bill la ea. =)
29.05.2008
30.1KB
this :nebun:
28.05.2008
23.7KB
:x :x :x bai ce retardati is astia care o facut pozele :x :x
04.04.2008
21.2KB
:rotfl:
12.03.2008
32KB
nu-i nimic love U.
eu deja am renuntat la cate cv.nu imi ajunge timpul.nu am mai intrat pe un hub de frt mult timp desi pe unele sunt op :rolleyes: god nush cum sa mai fac.in orice caz rezolv eu :nod:
pooop mare pt toti fanii TH
26.06.2008
50.6KB
e aja dragooooooooooooooooooooooooooooooootzzzzzzzzzzzz :nebun:
06.03.2008
22.7KB
LA MOOLTI ANI!!!!!! GEO SHI ANKU!!!!!!!!!
VA KISS PE AMANDOUA :dinti: :dinti: :dinti: :dinti: :dinti: :dinti:
VA UBEX SISELE MELE MOFTUROASE1!!!!!!!!
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
27.03.2008
18KB
uitati o poza k ea sa vedeti ce frumusete rara este :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :x
05.03.2008
3.9KB
e poja mea preferata aiki bill arata 100%sexy si mumos rau::XX:X:XX:X:X:XX::::*:*:**:*:**:*:**:
10.04.2008
24.5KB
:nebun: :zzz: :dinti: :rotfl:
09.03.2008
13.3KB
sus... :rotfl:
10.04.2008
39.4KB
:zzz: :rotfl:
24.03.2008
33.9KB
:wink2:
09.03.2008
39.4KB
:zzz:
09.03.2008
23.8KB
:rotfl:
04.03.2008
53.1KB
:rotfl: bv toms
08.04.2008
32.4KB
:nebun: :limba:
09.03.2008
17KB
e mumos:*:**:*:*:* :wink2:
10.04.2008
29.9KB
in privintza manelelor :x :x FUCK manea! :finger: :finger:
poate da sau poate nu!asta e de vina billutz el ne face atit sa ne batem capul cu prietenele lui :x :x :x incepe deja sa ma enerveze!!!!bill nu mai face asha cu mine :nono: :nono: :nono: ma distrugi :x :x :x chiar nu intzelegi? :uimit: :x :x :x
11.06.2008
2.8KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
06.03.2008
17.7KB
eu kre k mam inglodat!nu pot sa intru =( =( I'm soo sick! :x
28.06.2008
41.8KB
mai poon in weekend..imi fac timp pt un photoshooting nou :rotfl:
12.03.2008
32.1KB
:x :x :x :x :x :x
04.04.2008
10.7KB
adica sa nu exageram cu dublu-post :zzz:
ms yvonna:*